بک‌لینک های دستگاه لیزر عالی و بد

چه بک‌لینک هایی موءثر هستند؟

در یک کلام٬ بک‌لینک هایی که به طور ارگانیک به وسیله نویسنده/مدیر وبسایت به تارنما شما با یک متن و عبارت مرتبط به سایت شما تولید شده باشند بک‌لینک خوب نامیده می‌شود . این بک‌لینک ها نباید از سایت‌های اسپم بیایند٬ نباید تعداد لینک‌های خروجی آن وبسایت فراوان بسیار باشد٬ نباید از سایتی دستگاه لیزر با اعتبار بسیار زیر که شبیه اسپم دستگاه لیزر است بیاید٬ نباید تارنما دستگاه لیزر لینک و پیوند دهنده با وبسایت شما از حیث ارتباط موضوعی خیلی غریبه باشد و فاکتورهای دیگری که مهمترین آن ها موارد مذکور بود .
چه بک‌لینک هایی مضر هستند؟

مگر می شود که لینکی زیان آور باشد؟ آری . روزانه بخش اعظمی از سایت‌های اسپم به جهان می آیند و با دریافت و ایجاد لینک‌های دستگاه لیزر غیر عادی و اسپم به نتایج بالای گوگل میایند و آن گاه پنالایز می‌شوند! بک‌لینک‌های زیان آور آنهایی هستند که از سایت‌های غیرمرتبط می باشند٬ دارنده تعداد لینک‌های خروجی بسیار زیادند٬ از سایت‌هایی با IPهایی که اسپم شناخته شده‌اند هستند٬‌ دستگاه لیزر Anchor text شمارا فراوان تکرار کرده‌ اند و خودشان هم تولید محتوا نمی‌کنند .

seo – با صرفه سازی – بک پیوند
چه چیزهایی در کیفیت یک پیوند اثر گذار هستند؟

Anchor text : انکر تکست٬ به عبارتی نوشته یا عبارتی است که به یک برگه دیگر پیوند می‌شود . درحال حاضر چه‌طور تاثیر می‌گذارد؟ وقتی با عبارتی مربوط به صفحه‌ای که می خواهید به آن لینک بدهید٬ انگار یک سیگنال به گوگل فرستاده‌اید که این انکرتکست با این کاغذ دارای ربط است و گوگل می‌تواند رتبه آن کلمه را با دقت به دیگر فاکتورها ارتقاء دهد &# دستگاه ایران روتک لیزر : این فاکتور بوسیله کمپانی Moz بوجود آمده است . دستگاه لیزر سن دامنه٬ تعداد لینک‌های ورودی٬ کیفیت لینک‌ها٬ عمل دستگاه لیزر تارنما در شبکه‌های اجتماعی و . . در ارتقاء یا این که کاهش این فاکتور دخیل میباشند . این امتیاز می تواند در مشخص کردن کیفیت یک پیوند دخیل باشد .

Page Authority : اعتبار برگه همانند Domain athority به وسیله کمپانی Moz ارائه می گردد که در مورد لینک‌های ورودی٬ کیفیت آنان و اعتبار کلی به عبارتی برگه معین میگردد .

دریافت پیوند از سایت‌های کشورتان : اگر سایتی با زبان فارسی دارید٬ خوب تر است لینک‌هایی که میگیرید از سایت‌هایی باشند که دارای دامنه . ir می‌باشند . چون شانس شما‌را برای اخذ سکو بالاتری در نتایج جست و جوی کشور ایران افزایش میدهند . ولی احتمالا سبب افزایش درجه شما در نتایج جست‌وجوی بین‌المللی نشوند .

تعداد لینک‌های داخل ورقه : اینکه گوگل بداند لینک‌های خروجی از یک وب سایت ارگانیک می‌باشند یا این که خیر٬ توسط فاکتورهای متعددی مشخص می‌شود . ولی در کل٬ تعداد لینک‌های خروجی از صفحه‌ای که از آن پیوند می‌گیرید٬ نباید خیلی بسیار باشد و بایستی نسبت آن با محتوا محافظت شده باشد .

پیج رنک آن کاغذ : ولی در‌این این‌که دیگر پیج رنک اهمیتی ندارد شکی نیست٬ اما کماکان یک سیگنال نسبتا تایید شده دستگاه لیزر در ارتقاء تاثیر لینک هاست . دستگاه لیزر اعتنا نمایید که پیج‌رنک به طور بی واسطه بر روی جايگاه شما تاثیر نمی‌گذارد٬ بلکه به طور غیرمستقیم میتواند اثر گذار باشد .